خرید کامپاند پلی پروپیلن در سال 1401

خرید و فروش پلی آمید
خرید و فروش پلی آمید در تهران
دسامبر 27, 2021

خرید کامپاند پلی پروپیلن در سال 1401

خرید کامپاند پلی پروپیلن

برای خرید کامپاند پلی پروپیلن به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ چه فاکتور هایی شما را در خرید این مواد کمک می کند؟

در مطالب قبلی شما را با خرید و فروش پلی آمید در تهران آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص خرید کامپاند پلی پروپیلن اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

خرید کامپاند پلی پروپیلن

ترکیبات پلی پروپیلن رزین های گرم تولید شده با استفاده از ترکیبی از یک یا چند پلیولفین پایه با اجزای مختلف مانند اصلاح کننده های ضربه، پرکننده ها و تقویت، رنگدانه ها و مواد افزودنی تولید شده است.

این ترکیبات پلی پروپیلن طیف گسترده از ویژگی ها را ارائه می دهند و در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی مشتری برای وسایل نقلیه، لوازم الکتریکی، ساخت و ساز و اجزای مبلمان مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید کامپاند پلی پروپیلن

پلی پروپیلن (PP) چیست و چه کاربردی دارد؟

پلی پروپیلن (PP) یک پلیمر اضافی ترموپلاستیک ساخته شده از ترکیبی از مونومرهای پروپیلن است. این برنامه ها در انواع برنامه های کاربردی برای شامل بسته بندی برای محصولات مصرفی، قطعات پلاستیکی برای صنایع مختلف از جمله صنعت خودرو، دستگاه های ویژه مانند لولای زندگی و منسوجات استفاده می شود.

پلی پروپیلن اولین بار در سال 1951 توسط دانشمندان فیلیپس به نام پل هوگان و رابرت بانک ها و بعدا دانشمندان ایتالیایی و آلمانی ناتا و رنک، پلیمر شدند.

پلی پروپیلن بسیار سریع به سرعت تولید شد، زیرا تولید تجاری به سختی سه سال پس از شیمیدان ایتالیایی آغاز شد، پروفسور Giulio Natta، ابتدا آن را پلیمریزه کرد.

این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید.
3 فاکتور مهم پلی کربنات

Natta Perfected و اولین رزین پلی پروپیلن را در اسپانیا در سال 1954 ترکیب کرد و توانایی پلی پروپیلن به کریستالیزه باعث ایجاد هیجان زیادی شد. تا سال 1957، محبوبیت آن گسترده شد و تولید گسترده تجاری در سراسر اروپا آغاز شد. امروزه پلی پروپیلن یکی از رایج ترین پلاستیک های تولید شده در جهان است.

پلی پروپیلن ، رزین مصنوعی ساخته شده توسط پلیمریزاسیون پروپیلن. یکی از خانواده های مهم رزین های پلی الیفین ، پلی پروپیلن در بسیاری از محصولات پلاستیکی که در آن چقرمگی ، انعطاف پذیری، وزن سبک و مقاومت در برابر گرما مورد نیاز است ، قالب بندی یا اکسترود می شود. همچنین برای اشتغال در منسوجات صنعتی و خانگی به الیاف می چرخد. پروپیلن همچنین می تواند با اتیلن برای تولید یک کوپلیمر اتیلن پروپیلن الاستیک پلیمریز شود.

پروپیلن یک ترکیب گازی است که با ترک خوردگی حرارتی اتان ، پروپان ، بوتان و بخش نفتا نفت به دست می آید. مانند اتیلن ، متعلق به ‘اولفین های پایین’ است ، طبقه ای از هیدروکربن ها که مولکول های آنها حاوی یک جفت اتم کربن است که با یک پیوند دوتایی مرتبط است. ساختار شیمیایی مولکول پروپیلن CH2 = CHCH3 است. با این حال ، تحت عمل کاتالیزورهای پلیمریزاسیون ، پیوند مضاعف می تواند شکسته شود و هزاران مولکول پروپیلن که به هم وصل می شوند تا یک پلیمر زنجیره ای (یک مولکول بزرگ و چند واحد) تشکیل دهند. در چنین مولکولی ، هر واحد تکرار پروپیلن ساختار زیر را دارد:

در اصل ، این مولکول از ستون فقرات اتم های کربن با اتم های هیدروژن متصل تشکیل شده است. متصل به هر اتم کربن دیگر یک گروه متیل آویز (CH3) است. گروه های متیل می توانند تعدادی از تاکتیک ها یا تمهیدات مکانی را در رابطه با زنجیره کربن اتخاذ کنند ، اما در عمل فقط فرم ایزوتاکتیک (به عنوان مثال ، با گروه های متیل که در همان طرف زنجیره ترتیب داده شده اند) در مقادیر قابل توجهی به بازار عرضه می شوند.

این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید.
3 کاربرد فوق العاده پلی کربنات

پلی پروپیلن ایزوتاکتیک با استفاده از کاتالیزورهای Ziegler Natta در دمای پایین و فشارها تولید می شود. پلیمر برخی از خواص پلی اتیلن را به اشتراک می گذارد ، اما قوی تر ، سفت تر و سخت تر است و در دماهای بالاتر نرم می شود. (نقطه ذوب آن تقریباً 170 درجه سانتیگراد [340 درجه فارنهایت] است.) کمی بیشتر از پلی اتیلن مستعد اکسیداسیون است ، مگر اینکه تثبیت کننده و آنتی اکسیدان های مناسب اضافه شود. پلی پروپیلن برای غذاها ، شامپو ها و سایر مایعات خانگی به بطری ها تبدیل می شود. همچنین تزریق شده در بسیاری از محصولات از جمله محفظه لوازم خانگی ، ظروف مواد غذایی ایمن ماشین ظرفشویی ، اسباب بازی ، باتری خودرو و مبلمان در فضای باز است.

برای خرید کامپاند پلی پروپیلن با کارشناسان ما با شماره 02165432758 تماس بگیرید.

02165432758